Strona Główna  »  Zespół

// Zespół

Stanowimy drużynę specjalistów

Poznaj Nas lepiej

Nasz zespół tworzą lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykonują swoją pracę z zamiłowaniem i pasją. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na kursach i konferencjach, aby zapewnić pacjentom najlepsze metody leczenia.
W pracy najważniejsze są dla nas:

profesjonalizm

indywidualne podejście do pacjenta

delikatność i wyrozumiałość

Profile naszych lekarzy

Iwona Fibiger

Lekarz Stomatolog, Specjalista I stopna

W 1995 roku ukończyła Wydział Stomatologii Uniwersytetu Medycznego
w Łodzi. W 2002 roku z wynikiem bardzo dobrym uzyskała tytuł lekarza specjalisty z zakresu stomatologii ogólnej. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz endodoncji. Leczenie endodontyczne (kanałowe) prowadzi z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, takiego jak: mikroskop, lupy, endometr i mikrosilnik endodontyczny.
Estetyczny aspekt leczenia zawsze był dla niej bardzo ważny, dlatego w zakresie jej zainteresowań pojawiła się medycyna estetyczna. Od 2010 roku wykonuje zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, peelingów. Praca to jej pasja. Zawsze ma na uwadze dobro pacjentów i dba o to, aby leczenie było profesjonalne i komfortowe, bez stresu i bólu. Stale podnosi swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

Certyfikat
Leczenie ortodontyczne

ZOBACZ

Ewa Garbarczyk

Asystentka Stomatologiczna

Grzegorz Wiktorowski

Lekarz Dentysta

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Wydziału Lekarsko – Stomatologicznego. Interesuję się protetyką, stomatologią zachowawczą, chirurgią stomatologiczną, stomatologią dziecięcą. Jego Pasją jest medycyna estetyczna. Stale doskonali swoje umiejętności, aby każdego dnia świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Certyfikat
dsadas

ZOBACZ

Certyfikat
dasdas

ZOBACZ

Magdalena Nagrodzka

Lekarz Dentysta

Ukończyła kierunek lekarsko – dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją, leczy w oparciu o zasady stomatologii minimalnie inwazyjnej. W pracy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Ważne jest dla niej stworzenie przyjaznej atmosfery, tak by pacjenci czuli się komfortowo. Stale podnosi swoje umiejętności, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Zhanna Pavlenko

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Umów się na wizytę

Potrzebujesz pomocy? Fachowego doradztwa i skutecznego leczenia w komfortowych warunkach, pod okiem wykwalifikowanego personelu? Zapraszamy! Nasi specjaliści czekają na ciebie.

EstheDent
ul. Grójecka 214, lok. U-9,
02-390 Warszawa Ochota
pon.-pt.: 10.00-20.00

2021 Esthedent. Projekt i wdrożenie: onespark.pl.