Strona Główna  »  Stomatologia

//Stomatologia : Esthedent Warszawa Ochota

Twoje zęby Ci podziękują

Zaopiekujemy się profesjonalnie Twoimi zębami

Nasz zespół specjalistów zapewni Twoim zębom najlepszą opiekę dentystyczną bazując na wieloletnim doświadczeniu, zdobytej wiedzy oraz wykorzystując najskuteczniejsze rozwiązania z zakresu leczenia stomatologicznego. Jesteśmy pasjonatami, dla których zdrowy uśmiech pacjentów to cel nadrzędny.

Szeroki wachlarz usług

Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz. Nowocześnie i komfortowo wyposażone gabinety, sprzęt najwyższej jakości, innowacyjne metody leczenia oraz zespół bogaty w wiedzę i doświadczenie. To filary naszej oferty, w której znajdziesz szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii i stomatologii estetycznej.

PROTETYKA

WYRYWANIE ZĘBÓW

WYBIELANIE ZĘBÓW

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

HIGIENIZACJA

PERLODONTOLOGIA

IMPLANTOLOGIA

ORTODONCJA

ENDODONCJA

CHIRURGIA SZCZĘKOWA

PROTETYKA

Cierpisz z powodu braków w uzębieniu, które znacząco wpływają na twoje poczucie komfortu i zaburzają prawidłowe funkcjonowanie aparatu żucia czy aparatu mowy? Jeśli tak jest, to warto poddać się leczeniu protetycznemu, którego rezultaty pozwolą ci cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. Nowoczesne rozwiązania, które dostępne są w naszej klinice, to korekty zębów uszkodzonych w wyniku urazu, zębów ukruszonych, tych o nieprawidłowej wielkości, kształcie czy położeniu. Nasz zespół dysponuje doświadczeniem, wiedzą i nowoczesnym sprzętem, które stanowią gwarancję uzyskania satysfakcjonujących efektów.

zobacz usługę

WYRYWANIE ZĘBÓW

Nasza klinika oferuje zabiegi bezbolesnego oraz bezpiecznego wyrywania zębów, które wykonywane są w komfortowych warunkach z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu pozwala wykonywać zabiegi ekstrakcji zęba eliminując ryzyko nieprzewidzianych komplikacji oraz pozabiegowych powikłań.

zobacz usługę

WYBIELANIE ZĘBÓW

Marzy Ci się piękny i szeroki uśmiech? Jednak przebarwienia na twoich zębach sprawiają, że ograniczasz się jedynie do delikatnego unoszenia kącików ust? Zapraszamy do naszej kliniki, w której zadbamy o zdrowy wygląd twojego uzębienia. Oferujemy bezpieczne oraz bezbolesne zabiegi wybielania zębów, które wykonują wykwalifikowani specjaliści. W trosce o komfort klientów oraz zapewnienie najlepszych efektów nasz personel dobiera odpowiednie metody, adekwatne do skali problemu, z którym zgłasza się pacjent.

zobacz usługę

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Zadbamy o estetyczny i naturalnie zdrowy wygląd twoich zębów. W naszej klinice oferujemy zabiegi, które w zauważalny sposób poprawią wygląd twojego uzębienia. Nasi specjaliści ocenią jego kondycję i zaproponują rozwiązania, które przyniosą najlepsze efekty. A wszystko to odbędzie się w komfortowych warunkach, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii przy udziale doświadczonych lekarzy, którzy specjalizują się w stomatologii estetycznej.

zobacz usługę

HIGIENIZACJA

W naszej klinice oferujemy zabiegi higienizacji zębów, które są bezbolesnym, profilaktycznym, niezwykle skutecznym działaniem polegającym na usunięciu kamienia nazębnego oraz płytki bakteryjnej. Zabieg, który jest uzupełnieniem codziennej higieny jamy ustnej pozwala na usunięcie nalotów, których pozbycie się w warunkach domowych jest problematyczne. Dzięki temu zredukowane zostaje ryzyko powstania próchnicy i wzmacnia się szkliwo zębów.

zobacz usługę

PERLODONTOLOGIA

Jeśli borykasz się z krwawieniem dziąseł, nadwrażliwością zębów lub nieprzyjemnym zapachem z ust, to warto udać się do specjalisty, który znajdzie źródło problemu i wdroży skuteczne leczenie. W naszej klinice oferujemy dostęp do doświadczonych lekarzy periodontologów, którzy na co dzień zajmują się chorobami przyzębia oraz błony śluzowej jamy ustnej. W komfortowych warunkach, przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu zadbają o zdrowie twojej jamy ustnej.

zobacz usługę

IMPLANTOLOGIA

Nasza klinika oferuje leczenie implantologiczne pacjentów, którzy cierpią z powodu braków międzyzębowych, braku pojedynczych zębów lub całkowitego ich braku. Nasze implanty to gwarancja powrotu do prawidłowego funkcjonowania uzębienia oraz poprawa estetyki całego ich wyglądu. Pod okiem doświadczonych specjalistów, przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii przywracamy pacjentom zdrowy i piękny uśmiech.

zobacz usługę

ORTODONCJA

W naszej klinice oferujemy dostęp do szerokiego wachlarza usług związanych z korektą nieprawidłowości zębowych, leczeniem wad zgryzu oraz wad szczękowo – twarzowych. Kompleksowe leczenie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta tak, aby jego rezultaty przyniosły najbardziej oczekiwane efekty. Nasi specjaliści pomagają pacjentom borykającym się zarówno z problemami natury medycznej, jak i estetycznej.

zobacz usługę

ENDODONCJA

Naszym pacjentom oferujemy bezpieczne i skuteczne leczenie endodontyczne zwane również leczeniem kanałowym. Korzystając z bogatego doświadczenia naszego personelu, nowoczesnych rozwiązań i technologii podejmujemy się leczenia najbardziej skomplikowanych przypadków. Gwarantujemy przy tym ograniczenie ryzyka komplikacji podczas samego zabiegu oraz powikłań pozabiegowych.

zobacz usługę

CHIRURGIA SZCZĘKOWA

Nasza klinika oferuje szeroki wybór zabiegów i operacji wykonywanych przez wykwalifikowanych chirurgów szczękowych. Zakres usług obejmuje m.in. usuwanie zębów z zębodołów, usuwanie korzeni, stabilizacja kości, jak również poważniejsze i skomplikowane zabiegi, które wychodzą poza zakres kompetencji lekarza stomatologa. Nasi pacjenci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony całego personelu, dla którego poczucie komfortu i bezpieczeństwo podopiecznego są najważniejsze.

zobacz usługę

Umów się na wizytę

Potrzebujesz pomocy? Fachowego doradztwa i skutecznego leczenia w komfortowych warunkach, pod okiem wykwalifikowanego personelu? Zapraszamy! Nasi specjaliści czekają na ciebie.

EstheDent
ul. Grójecka 214, lok. U-9,
02-390 Warszawa Ochota
pon.-pt.: 10.00-20.00

2021 Esthedent. Projekt i wdrożenie: onespark.pl.